Настава
Ученици
Родитељи
Документи
Програми
Јавне набавке
петак, 24. новембар 2017. год.

Успех на такмичењима школске 2016/2017. године

Окружно такмичење из техничког и информатичког образовања

На окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања освојили смо две дипломе.

Календар такмичења, школске 2016/2017. године

Погледајте календар у PDF формату

Успеси наших ученика на такмичењима школске 2015/2016. године

Атлетика

Општинско такмичење

  • Филип Видовић, 6. разред, 3. место
  • Марко Кусић, 7. разред, 3. место

Одбојка

Општинско такмичење

  • 3. место, екипно (девојчице)

Енглески језик

Општинско такмичење

  • Јована Јовичић, 8. разред, 3. место и пласман на окружно такмичење

Биологија

Општинско такмичење

  • Немања Цветковић, 6. разред, похвала
  • Милица Вукадиновић, 6. разред, похвала

Окружно такмичење

  • Филип Лежаић, 5. разред, 3. место
  • Елена Рончевић, 5. разред, 3. место
  • Милица Вукадиновић, 6. разред, 3. место
  • Немања Цветковић, 6. разред, 3. место
  • Анастасија Ђуковић, 8. разред, 3. место
  • Александра Кнежевиђ, 8. разред, 3. место
  • Инес Танурџић, 8. разред, 3. место

Математика

Општинско такмичење

  • Немања Цветковић, 6. разред, 3. место и пласман на окружно такмичење

Немачки језик, такмичење у читању на немачком језику

Општинско такмичење

  • Тамара Грујић, 7. разред, 1. место

Физика

Општинско такмичење

  • Немања Цветковић, 6. разред, похвала

Окружно такмичење

  • Немања Цветковић, 6. разред, 2. место и пласман на републичко такмичење

Џудо

Школско првенство

  • Нада Лежаиђ, 7. разред, 3. место

Пливање

Општинско такмичење

  • Елена Рончевић, 5. разред, 3. место
  • Лара Бербер, 4. разред, 3. место

Српски језик

Општинско такмичење

  • Елена Рончевић, 5. разред, 1. место
  • Филип Лежаић, 5. разред, 1. место
  • Санела Пекановић, 7. разред, 1. место

Техничко и информатичко образовање

Општинско такмичење

  • Стефан Шеша, 5. разред, 2. место
  • Дејан Лончаревић, 8. разред, 1. место (ИОП)
  • Стефан Куриџа, 8. разред, 2. место (ИОП)

Окружно такмичење

  • Стефан Шеша, 5. разред, 3. место
  • Стефан Куриџа, 8. разред, 1. место (ИОП)
  • Дејан Лончаревић, 8. разред, 2. место (ИОП)

"Тесла инфо куп"

Општинско такмичење-тимско (37 тимова)

  • Давид Накић и Александра Путица, 2. место
  • Александар Комазец и Јована Јовичић, 10. место
  • Драган Гњидић и Марко Мандић, 11. место

Сви тимови из наше школе су се пласирали на виши ниво такмичање


Честитамо на постигнутом успеху!

Школско такмичење из математике

Школско такмичење из математике биће одржано 1. фебруара у 1430 h. Ученици који желе да се такмиче треба да се пријаве својим наставницима математике или својим учитељима.

Календар такмичења и смотри ученика основних школа за школску 2015/2016. годину

Овде можете преузети календар у .DOC формату

Општински крос

Ученици наше школе су учествовали на општинском кросу у Сомбору и постигли су следеће резултате:

  • Филип Видовић, 6. разред (600 m), 3. место,
  • Марко Kусић, 7. разред (700 m), 3. место.
Свим осталим учесницима честитамо на уложеном труду (Елена Рончевић, Лука Нађ, Анастасија Мацура, Горан Секулић, Нада Лежаић и Милош Матијаш).
Честитамо!

Успеси наших ученика на републичком такмичењу из ТИО

Немања Цветковић је освојио 1. место на републичком такмичењу из ТИО, у категорији папирно моделарство.

Душан Драгичевић је освојио 2. место на републичком такмичењу из ТИО, у категорији архитектура и грађевинарство.

Ученике је припремала и водила наставница Љиљана Стојковић.
Честитамо!

Успеси наших ученика на такмичењима школске 2014/2015. године

Резултати наших ученика на разним такмичењима.

  • Милош Кусић, 3. разред, похвала на општинском такмичењу из математике.
  • Стефан Шеша, 4. разред, 2. место на општинском и похвала на окружном такмичењу из математике.
  • Немања Цветковић, 5. разред, 2. место на општинском и 1. место на окружном такмичењу из математике, 2. место на општинском такмичењу из биологије, 3. место на општинском такмичењу из српског језика, 2. место на општинском, 1. место на окружном и 1. место на републичком такмичењу из техничког и информатичког образовања, категорија папирно моделарство.
  • Милица Вукадиновић, 5. разред, 1. место на општинском такмичењу из биологије.
  • Милан Швеља, 5. разред, 3. место на општинском такмичењу из биологије.
  • Стефан Лежаић, 6. разред, 2. место на општинском такмичењу из физике и 3. место на окружном такмичењу из физике.
  • Александра Кнежевић, 7. разред, 2. место на општинском такмичењу из хемије и 2. место на општинском такмичењу из српског језика.
  • Александра Путица, 7. разред, 2. место на општинском такмичењу из биологије и похвала на општинском такмичењу из математике.
  • Инес Танурџић, 7. разред, 3. место на општинском такмичењу из биологије.
  • Александра Комазец, 8. разред, 3. место на републичком такмичењу из информатичке писмености.
  • Милица Матијевић, 8. разред, 3. место на општинском такмичењу из биологије.
  • Вања Цимеша, 8. разред, 2. место на општинском такмичењу и треће место на окружном такмичењу из енглеског језика (пласман на републичко такмичење).
  • Бојана Веселиновић, 8. разред, 2. место на општинском такмичењу из српског језика.
  • Душан Драгичевић, 8. разред, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном и 2. место на републичком такмичењу из техничког и информатичког образовања, категорија архитектура и грађевинарство.
  • Eкипно, 2. место на општинском такмичењу у малом фудбалу.
  • На општинском такмичењу из информатике "Тесла инфо куп", Вања Цимеша и Бојана Веселиновић су екипно прве. Давид Накић и Анастасија Ђуковић су шести. Александра Путица и Јована Јовичић су једанаесте. Појединачно, Вања је прва, Давид трећи, Бојана седма, Александра двадесета, Јована двадесет шеста.

Успех наших ученика на такмичењу "Дабар"


Поново су нас обрадовали наши ученици са својим успесима на овогодишњем међународном такмичењу из рачунарске и информатичке писмености "Дабар". На такмичењу на коме је учествовало 17 000 ученика, у четири категорује, наши ученици су остварили запажене резултате.

  • Александра Комазец освојила је максималан број бодова (124) и прво место у категорији седмих и осмих разреда и пласирала се за даље такмичење
  • Милица Матијевић (8. место), Николина Карабатић (11. место) и Стеван Олуић (38. место), Такође су се пласирали на виши ниво такмичења. Росић Урош је заузео 79. место
  • Стефан Лежаић је поновио успех од прошле године и освојивши 43. место, у категорији 5. и 6. разреда, пласирао се на виши ниво такмичења.

Координатор такмичења је наставник Ненад Ђапић, а ментор за више разреде наставница Љиљана Стојковић

Успеси наших ученика на разним такмичењима школске 2013/2014. године

ученик разред успех
Милица Матијевић I1 Похвала на литерарном конкурсу "Ћирилица се пише срцем".
Јована Буловић II2 Похвала на литерарном конкурсу "Ћирилица се пише срцем".
Стефан Шеша III1 1. место на општинском такмичењу из математике
Елена Рончевић III1 3. место на општинском такмичењу из математике
Филип Лежаић III1 похвала на општинском такмичењу из математике
Милица Вукадиновић IV1 Похвала на литерарном конкурсу "Ћирилица се пише срцем".
Похвала на литерарном конкурсу "Гордана Брајевић"
Филип Јукић IV1 3. место на општинском такмичењу из математике
Немања Цветковић IV1 похвала на општинском такмичењу из математике,
3. место на окружном такмичењу из математике
Никола Росић V2 3. место на општинском такмичењу из биологије
Божана Елек V2 3. место на општинском такмичењу из биологије
Драган Гњидић V1 2. место на општинском такмичењу из српског језика (пласман на окружно такмичење)
Санела Пекановић V2 похвала на општинском такмичењу из српског језика (пласман на окружно такмичење)
Александра Путица VI1 3. место на општинском такмичењу из биологије
Милица Матијевић VII1 3. место на општинском такмичењу из биологије и хемије (пласман на окружно такмичење)
Александра Комазец VII1 3. место на општинском такмичењу хемије (пласман на окружно такмичење)
Бојана Веселиновић VII2 Похвала на општинском такмичењу књижевне олимпијаде
Вања Цимеша VII2 Похвала на општинском такмичењу књижевне олимпијаде
Бојан Грујић VII2 2. место на општинском и 3. место на окружном такмичењу из географије
Богдан Гагић VIII1 2. место на општинском такмичењу на књижевној олимпијади,
2. место на општинском такмичењу из српског језика (пласман на окружно такмичење),
1. место на општинском и 3. место на међуопштинском такмичењу из биологије,
3. место на општинском такмичењу из историје (пласман на окружно такмичење)
Миљана Швеља VIII1 2. место на општинском такмичењу из биологије
Младен Кундит VIII1 2. место на општинском такмичењу из стоног тениса

Немања успешан на окружном такмичењу математичара

На окружном такмичењу основних школа из математике, одржаном 05.04.2014. у Сомбору, Немања Цветковић, ученик четвртог разреда (учитељица Гордана Дрезгић), постигао је велики успех освајањем трећег места. Честитамо.

Општинска такмичења из историје и географије

На општинском такмичењу из историје, одржаном 22.03.2013. у Сомбору, ученик 8. разреда наше школе Богдан Гагић освојио је 3. место и пласирао се на окружно такмичење.

На општинском такмичењу из географије, одржаном 23.03.2014., у Чонопљи, ученик 7. разреда наше школе, Бојан Грујић, освојио је 2. место и пласирао се на окружно такмичење.

Резултати општинског такмичења из биологије

Резултати општинског такмичења из биологије
одржаног 15.03.2014. године

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

На општинском такмичењу из српског језика и језичке културе, 
одржаном 8. 3. 2014. године у ОШ „ Аврам Мразовић“ у Сомбору,
 ученици наше школе остварили су следеће резултате:

1) ПЕТИ РАЗРЕД
Драган Гњидић, друго место са 19 поена;
Санела Пекановић, пето место са 16 поена;

2) ШЕСТИ РАЗРЕД
Александра Путица, четврто место са 14 поена;
Александра Кнежевић, четврто место са 14 поена; 
Тамара Млинар, десето место са 7 поена;
Милица Шарић, једанаесто место са 6 поена;

3) СЕДМИ РАЗРЕД
Бојана Веселиновић, четврто место са 12 поена;
Вања Цимеша, пето место са 11 поена;

4) ОСМИ РАЗРЕД
Богдан Гагић, друго место са 16 поена;
Миљана Швеља, пето место са 13 поена;
Мајда Тривић, седмо место са 10 поена.

Могућност за учешће на окружном такмичењу стекли су ученици који су 
остварили 16 поена на тесту. 

Општинско такмичење математичара

На општинском такмичењу из математике неки ученици наше школе постигли су значајне резултате:

III1

-Стефан Шеша 1. место ( 89 бодова ),
-Елена Рончевић 3. место ( 76 бодова ),
-Филип Лежаић похвала ( 50 бодова ).

IV1

-Филип Јукић 3. место ( 70 бодова и пласман на окружно такмичење),
-Немања Цветковић похвала ( 60 бодова ).

Резултати школског такмичења из биологије

Резултати школског такмичења из биологије (DOC) одржаног 21.02.2014. године

Књижевна олимпијада

На општинском такмичењу-Књижевној олимпијади одржаној у Стапару 08.022014. године, у Основној школи "Бранко Радичевић", ученицама наше школе Бојани Веселиновић и Вањи Цимеша додељене су похвалнице, а ученику Богдану Гагићу додељена диплома за освојено друго место. Ученике је водио професор Небојша Стојилковић

Такмичење "Дабар" 2013.

На такмичењу из информатичке писмености "Дабар" учествовао је 131 ученик наше школе.


Најбоље резултате постигли су следећи ученици:

Категорија "Дабарчић" (5. и 6. разред)

  1. Лежаић Стефан 51 152/188
  2. Вучковић Јелена 51 140/188
  3. Иликтаревић Биљана 62 132/188
  4. Ђуковић Анастасија 62 124/188
  5. Накић Давид 62 124/188
  6. Гњидић Драган 51 116/188
  7. Николић Марко 61 116/188
  8. Млинар Тамара 61 112/188
  9. Танурџић Инес 62 104/188
  10. Ђурић Александра 52 104/188
  11. Грујић Тамара 52 104/188
  12. Јовичић Јована 61 104/188
Ментор наставница Љиљана Стојковић.

Категорија "Млади дабар" (7. и 8. разред)

  1. Вукадиновић Никола 72 124/156
  2. Комазец Александра 71 120/156
  3. Карабатић Николина 71 112/156
  4. Матијевић Милица 71 112/156
  5. Росић Урош 72 106/156
  6. Веселиновић Бојана 72 104/156
  7. Лежаић Страхиња 81 104/156
  8. Загорац Теодора 72 98/156
Ментор наставник Ненад Ђапић.

Честитамо!

Велики успех наших рукометаша

На општинском такмичењу у рукомету реперезентација наше школе, коју су чинили: Немања Буловић, Богдан Гагић, Никола Росић, Милош Ергић, Урош Росић, Никола Вранковић, Младен Кундит, Страхиња Лежаић (капитен), Стеван Поплашен и Немања Ардалић, под вођством професора Илије Бижића, освојила је прво место, чиме je обезбедилa пласман на окружно такмичење, које ће се одржати 06.11. 2013. у Сомбору. Честитамо и желимо срећу и успех на предстојећем такмичењу.