Ученик Одељ. Такмичење Место Пласман Ментор
Ђорђе Ђурић 81 Архијерејско намесништво (појединачно) Сомбор (Епархија Бачка) 2. место Милена Поповић
Дуња Кундит 31 Ликовни конкурс ("Доста су свету једне Шумарице") Крагујевац 3. место Гордана Машић
Лаура Лежаић 51 Међународни пливачки митинг (Полетов куп 2020) (Пливање 50м прсно, појединачно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 51 Међународни пливачки митинг (Полетов куп 2020) (Пливање 100м прсно, појединачно) Сомбор 2. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 51 Међународни пливачки митинг (Полетов куп 2020) (Пливање 200м прсно, појединачно) Сомбор 3. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 51 Међународно такм. (Пливање 100м прсно, појединачно) Сомбор 2. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 51 Међународно такм. (Пливање 4x50м, екипно) Сомбор 2. место Зоран Вукелић
Александар Рајић 81 Окружно такм. (Математика) Сомбор Похвала Милица Николић
Милица Шеша 41 Окружно такм. (Математика) Сомбор Похвала Јелица Црногорац
Лаура Лежаић 51 Окружно такм. (Пливање 50м прсно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Александар Рајић 81 Окружно такм. (Физика) Сомбор 3. место Марија Сударић
Јован Матијевић 51 Окружно такм. (Пливање 50м прсно) Сомбор Похвала Зоран Вукелић
Јована Миличић 41 Општинска смотра рецитатора () Сомбор Похвала Јелица Црногорац
Александар Рајић 81 Општинско такм. (Математика) Сомбор Похвала Милица Николић
Александар Рајић 81 Општинско такм. (Хемија) Сомбор 1. место Бојана Коњовић
Ђорђе Ђурић 81 Општинско такм. (Техника и технологија - практична израда по задатку) Сомбор 1. место Кристина Гундић
Александар Рајић 81 Општинско такм. (Физика) Сомбор 2. место Марија Сударић
Ђорђе Ђурић 81 Општинско такм. (Историја) Сомбор 2. место Јосип Халер
Милица Шеша 41 Општинско такм. (Математика) Сомбор 3. место Јелица Црногорац
Маша Јовичић 32 Општинско такм. (Математика) Сомбор 3. место Татјана Вулиновић
Тара Бербер 61 Општинско такм. (Техника и технологија - практична израда по задатку) Сомбор 3. место Милица Николић
Андреј Рончевић (8-2), Дамјан Поплашен (6-1) 6 Општинско школско првенство (Стони тенис, екипно) Сомбор 3. место Илија Бижић
Дамјан Поплашен 61 Општинско школско првенство (Стони тенис, појединачно) Сомбор 3. место Илија Бижић
Анђела Мијић 61 Првенство Војводине у фитнесу и аеробику (млађи узраст, соло) Врбас 1. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 61 Првенство Војводине у фитнесу и аеробику (млађи узраст, соло) Врбас 2. место Драгана Пезељ
Анђела Мијић 61 Првенство Србије у фитнесу и аеробику (млађи узраст, соло) Београд 1. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 61 Првенство Србије у фитнесу и аеробику (млађи узраст, соло) Београд 1. место Драгана Пезељ
Дуња Ђурић 22 Првенство Србије у фитнесу и аеробику (млађи пионири) Нови Сад 3. место Драгана Пезељ
Лара Чота 22 Првенство Србије у фитнесу и аеробику (млађи пионири) Нови Сад 3. место Драгана Пезељ
Анђела Мијић 61 Фитнес и гимнастика (млађи узраст, соло) Београд 1. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 61 Фитнес и гимнастика (млађи узраст, соло) Београд 3. место Драгана Пезељ