Ученик Одељ. Такмичење Место Пласман Ментор
Јован Матијевић 41 XV Пионирски куп "Пионир 2019" (млади пионири) Сомбор 1. место
Лука Баљак 42 XV Пионирски куп "Пионир 2019" (млади пионири) Сомбор 1. место
Анђела Мијић 52 Државно такмичење (Гимнастика - пионирке) Нови Сад 3. место Драгана Пезељ
Матеа Млинар 71 Књижевна олимпијада (Српски језик) Бачки Моноштор Похвала Јасмина Миливојевић
Наташа Нурадин 72 Конкурс (Писање састава на немачком језику) Суботица Похвала Сања Стојачић
Бојана Лугоњић 72 Конкурс (Писање састава на немачком језику) Суботица Похвала Сања Стојачић
Ђорђе Ђурић 71 Конкурс (Писање састава на немачком језику) Суботица Похвала Сања Стојачић
Ђорђе Ђурић 71 Ликовни конкурс ("Искорак из насиља") Сомбор Похвала Милица Николић
Милош Чавлин 71 Ликовни конкурс ("Искорак из насиља") Сомбор Похвала Милица Николић
Наташа Нурадин 72 Литерарни конкурс ("Бели штап у мом граду") Сомбор 1. место Јасмина Миливојевић
Бојана Лугоњић 72 Литерарни конкурс ("Бели штап у мом граду") Сомбор 2. место Јасмина Миливојевић
Лаура Лежаић 41 Међународни пливачки митинг („VI куп братских градова: Сомбор – Баја“ Пливање 100м прсно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 41 Међународни пливачки митинг („VI куп братских градова: Сомбор – Баја“ Штафета девојчице 4 х 50м слободно) Сомбор 2. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 41 Међународни пливачки митинг "Полетов куп 2019" (Пливање 200м прсно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 41 Међународни пливачки митинг "Полетов куп 2019" (Пливање 100м прсно) Сомбор 3. место Зоран Вукелић
Лаура Лежаић 41 Међународни пливачки митинг "Полетов куп 2019" (Пливање 50м прсно) Сомбор 3. место Зоран Вукелић
Александар Рајић 71 Окружно такм. (Физика) Руски Крстур Похвала Дејан Дацић
Александар Рајић 71 Окружно такм. (Хемија) Сомбор 1. место Бојана Коњовић
Никола Буловић 41 Окружно такм. (Математика) Сомбор 3. место Валери Станојевић
Стефан Шеша 81 Окружно такм. (Техничко и информатичко образовање - моделарство) Сомбор 3. место Милица Николић
Екипа девојчица 5 Окружно школско првенство (Футсал - пионирке) Сомбор 3. место Илија Бижић
Лаура Лежаић 41 Окружно школско такмичење (Пливање 50м прсно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Филип Лежаић 81 Окружно школско такмичење (Пливање 50м прсно) Сомбор 1. место Зоран Вукелић
Александар Рајић 71 Општинско такм. (Математика) Сомбор Похвала Дејан Дацић
Стефан Шеша 81 Општинско такм. (Техничко и информатичко образовање) Сомбор 1. место Милица Николић
Небојша Нурадин 31 Општинско такм. (за најбољу дечју карикатуру "Мали Пјер") Сомбор 1. место Јелица Црногорац
Александар Рајић 71 Општинско такм. (Физика) Гаково 2. место Дејан Дацић
Никола Буловић 41 Општинско такм. (Математика) Сомбор 2. место Валери Станојевић
Александар Рајић 71 Општинско такм. (Хемија) Сомбор 2. место Бојана Коњовић
Ђорђе Ђурић 71 Општинско такм. (Техничко и информатичко образовање) Сомбор 2. место Милица Николић
Филип Лежаић 81 Општинско такм. (Биологија) Сомбор 3. место Александра Радиновић
Ђорђе Ђурић 71 Општинско такм. (Географија) Чонопља 3. место Станислава Луткић
Наташа Нурадин 71 Општинско такм. (Географија) Чонопља 3. место Станислава Луткић
Александар Рајић 71 Општинско такм. (Биологија) Сомбор Похвала Александра Радиновић
Екипа девојчица 5 Општинско школско првенство (Футсал - пионирке) Сомбор 1. место Илија Бижић
Андреј Рончевић (7-2), Дамјан Поплашен (5-2) 5 Општинско школско првенство (Стони тенис, екипно) Сомбор 2. место Илија Бижић
Лаура Лежаић 41 Пливање 100м прсно ("Јесењи куп Суботице 2018") Суботица 3. место Зоран Вукелић
Анабела Гундић 41 Пријатељски карате турнир Окинава куп (кате) Суботица 1. место
Небојша Нурадин 31 Пријатељски карате турнир Окинава куп (борбе) Суботица 2. место
Давид Драгичевић 41 Пријатељски карате турнир Окинава куп (борбе) Суботица 2. место
Анђела Мијић 52 Фитнес (дуо) Сомбор 1. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 51 Фитнес (дуо) Сомбор 1. место Драгана Пезељ
Анђела Мијић 52 Фитнес (соло) Сомбор 2. место Драгана Пезељ
Анђела Мијић 52 Фитнес - V "Fly" куп (соло) Нови Сад 2. место Драгана Пезељ
Анђела Мијић 52 Фитнес - V "Fly" куп (дуо) Нови Сад 2. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 51 Фитнес - V "Fly" куп (дуо) Нови Сад 2. место Драгана Пезељ
Јана Кнежевић 51 Фитнес - V "Fly" куп (соло) Нови Сад 3. место Драгана Пезељ